Ogromne straty po pożarze w Popielowie!

Niedziela, 25 listopada około godz. 04:00 wyjechaliśmy do pożaru w Popielowie (Kamieniec). Ogień zauważył właściciel posesji, który natychmiast zaalarmował straż i przystąpił wraz rodziną do ratowania mienia.

Ogień strawił pomieszczenia gospodarcze, gdzie znajdowały się elektronarzędzia i sprzęt budowlany. W garażach spłonęły doszczętnie dwa samochody wraz  z dobytkiem.

Domownicy próbowali uratować jeden z samochodów, niestety skończyło się to poparzeniem właściciela, który wraz z drugim domownikiem, również lekko rannym, zabrany został przez służby medyczne do szpitala.

W akcji poszkodowanych zostało również 2 strażaków na których osunęła się ściana szczytowa budynku. Na szczęście doznali oni jedynie lekkich obrażeń i po opatrzeniu przez ratowników medycznych wrócili razem z innymi druhami do remizy. Około godz. 10.00 wróciliśmy do jednostki.

Pożar Popielów – 25.11.2018

Ogromne straty po pożarze w Popielowie!

Posted by OSP Stare Siołkowice on Sunday, 25 November 2018

 

 

Dodaj komentarz