Jest! Nowy samochód w OSP Stare Siołkowice! [FILM]

Nowy samochód w OSP Stare Siołkowice!

Nasze marzenie się spełniło! Po ponad 4 latach intensywnych starań, nowy wóz strażacki trafił wczoraj do naszej jednostki OSP Stare Siołkowice!

W sobotę 08.12.2018r. nasi strażacy odebrali w Kielcach z firmy “MOTO-TRUCK” fabrycznie nowy samochód ratowniczo-gaśniczy MAN TGM 18.340 4×4 BB ze zbiornikiem 4 500 litra wody, z motopompą o wydajnościowy 2,9 tyś l/m, warty ponad 865 000,00 złotych.

Nowy samochód został zakupiony m.in. dzięki dofinansowaniu ze środków Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, Budżetu Gminy Popielów i środków własnych OSP Stare Siołkowice – darowizn sponsorów i mieszkańców oraz zbiórki złomu.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji zakupu oraz  pozyskania środków! 

Jesteśmy pewni, że zakupiony samochód poprawi nasz komfort pracy i niezawodność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców!

 

 

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close