Jest! Nowy samochód w OSP Stare Siołkowice! [FILM]

Nasze marzenie się spełniło! Po ponad 4 latach intensywnych starań, nowy wóz strażacki trafił wczoraj do naszej jednostki OSP Stare Siołkowice!

W sobotę 08.12.2018r. nasi strażacy odebrali w Kielcach z firmy „MOTO-TRUCK” fabrycznie nowy samochód ratowniczo-gaśniczy MAN TGM 18.340 4×4 BB ze zbiornikiem 4 500 litra wody, z motopompą o wydajnościowy 2,9 tyś l/m, warty ponad 865 000,00 złotych.

Nowy samochód został zakupiony m.in. dzięki dofinansowaniu ze środków Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, Budżetu Gminy Popielów i środków własnych OSP Stare Siołkowice – darowizn sponsorów i mieszkańców oraz zbiórki złomu.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji zakupu oraz  pozyskania środków! 

Jesteśmy pewni, że zakupiony samochód poprawi nasz komfort pracy i niezawodność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców!

 

 

Dodaj komentarz