Akademia Młodego Strażaka OSP Stare Siołkowice w Akcji!

Akademia Młodego Strażaka OSP Stare Siołkowice

Dziś nad kąpieliskiem w Nowych Siołkowicach odbyły się zajęcia w ramach Akademii Młodego Strażaka OSP Stare Siołkowice.

Tematem przewodnim było przygotowanie do zawodów sportowo-pożarniczych. Młodzi strażacy sprawdzili się w boju, a dodatkowo mieli możliwość zapoznania się z obsługą i funkcjonowaniem pompy szlamowej. Na koniec odbył się wspólny strażacki poczęstunek.

 

 

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close