Akademia Młodego Strażaka w Akcji!

W sobotę po raz kolejny spotkaliśmy się na zajęciach w ramach Akademii Młodego Strażaka! Tym razem skupiliśmy się na dwóch ważnych obszarach – zaznajamianiu się z specjalnym strażackim ubraniem oraz nauką zasad prowadzenia korespondencji radiowej.

🚒 Zapoznanie się ze Strażackim Ubieraniem Specjalnym:

Młodzi strażacy mieli okazję bliżej przyjrzeć się różnym elementom specjalnego ubrania strażackiego. Od hełmu po buty – każdy element odgrywa kluczową rolę w bezpieczeństwie strażaka podczas interwencji. Ćwiczenia praktyczne pozwoliły uczestnikom na samodzielne wypróbowanie i zrozumienie, jakie są funkcje poszczególnych elementów ubioru.

 

 

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close