Aktywne wakacje z Akademią Młodego Strażaka [ZDJĘCIA]

Aktywne wakacje z Akademią Młodego Strażaka

Dziś po południu, na Farskich Łąkach, młodzi strażacy z Akademii Młodego Strażaka mieli zajęcia przygotowawcze do zbliżających się zawodów sportowo-pożarniczych!

To nie był jednak zwykły dzień treningowy! Nasza adiutantka Milena obchodziła swoje 18. urodziny. Z tej okazji cała drużyna zaśpiewała jej tradycyjne “Sto lat”.

Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych młodych strażaków i cieszymy się, że możemy wspólnie świętować takie ważne momenty. Życzymy Milenie wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów w dalszej strażackiej karierze!

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close