Dwie Interwencje – powalone drzewo i zalana droga

1. Interwencja: Powalone drzewo
Dziś, o godzinie 16:25, zostaliśmy zadysponowani do interwencji związanej z powalonym drzewem na ul. Michała w Starych Siołkowicach. Drzewo blokowało drogę obok przystanku na ul. Michała.

2. Interwencja:  Zalana droga po burzy
Na skutek silnej burzy, która przeszła przez nasz region, doszło do zalania ulicy Michała w Starych Siołkowicach. Woda zalała dwie posesje oraz przedostała się do piwnicy domu jednorodzinnego, a w drugim do kuchni. Nasze działania polegały na odpompowaniu wody z ulicy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close