Opolscy strażacy zdobyli Rysy – charytatywna wyprawa!

Opolscy strażacy zdobyli Rysy

👩‍🚒 Nasz niezawodny strażak, Andreas Pampuch, również wziął udział w tej niesamowitej wyprawie 💪

 
Najwyżej położony punkt Polski, Rysy, został dziś (03.10) zdobyty przez niesamowitych opolskich strażaków! 💪🏔️
 
O poranku, 10-osobowa grupa naszych dzielnych druhów w pełnym specjalnym umundurowaniu podjęła wyzwanie i ruszyła na szczyt, a ich celem było nie tylko zdobycie go, ale także zebranie funduszy na rehabilitację 6-letniego Michała, syna naszego kolegi, który cierpi na zespół Downa. 💙🌟
 
Chłopczyka można wspierać cały czas, wpłacając datek na stronie internetowej: https://www.siepomaga.pl/michal-cabala
 

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close