Pożar szopy w Starych Siołkowicach

Pożar szopy w Starych Siołkowicach

Nasza jednostka o godzinie 16:26 została zadysponowana do gaszenia pożaru szopy na ulicy Warszawskiej w Starych Siołkowicach.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, zastaliśmy szopę w ogniu. Natychmiast przystąpiliśmy do działań gaśniczych. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji udało nam się opanować pożar i zapobiec jego rozprzestrzenieniu się na inne budynki oraz mienie.

Do pożaru zadysponowano: OSP Popielów, OSP Chrościce, OSP Stare Siołkowice oraz JRG 2.

Pożar szopy w Starych Siołkowicach

 

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close