Przygniecenie Mężczyzny w Starych Siołkowicach

Przygniecenie Mężczyzny w Starych Siołkowicach

Dziś, 8 listopada 2023 roku, kilka minut przed godziną 15, zostaliśmy zadysponowani do wypadku w Starych Siołkowicach, gdzie doszło do przygniecenia mężczyzny.

Do wypadku doszło w trakcie rozładunku płyt kompozytowych z naczepy samochodowej. Przygnieciony został mężczyzna w wieku około 40-lat. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, który przetransportował poszkodowanego do szpitala.

W akcji udział wzięli:

  • Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 2 w Opolu (JRG 2 Opole),
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Starych Siołkowicach (OSP Stare Siołkowice),
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Popielowie (OSP Popielów).

 

Przygniecenie Mężczyzny w Starych Siołkowicach

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close