Ślub druha Andrzeja Kani

Ślub druha Andrzeja Kani

Ślub druha Andrzeja Kani

Dnia 25 lipca br. związali swe losy druh Andrzej Kania i druhna Beata Kostorz. O godzinie 12:00 w kościele pod wezwaniem św. Antoniego z Padwy w Sowczycach złożyli przysięgę wobec Boga, strażaków i najbliższych. W drodze do kościoła oraz na salę zabaw towarzyszył im wóz strażacki naszej jednostki.

Wieczorną porą na zaproszenie Młodej Pary zjawiła się delegacja strażaków z naszej jednostki z najlepszymi życzeniami oraz weselnym prezentem.

Młodej Parze składamy najserdeczniejsze życzenia!

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close