Strażackie odwiedziny w żłobku [ZDJĘCIA]

Strażackie odwiedziny w żłobku

Dziś na zaproszenie pana dyrektora Damiana Gorazdowskiego odwiedziliśmy Niepubliczne Artystyczne Przedszkole i Żłobek Atti-tude w Starych Siołkowicach.

Nasza wizyta była doskonałą okazją do zapoznania dzieci z umundurowaniem, sprzętem i pojazdami, które wykorzystujemy w naszych działaniach. Najwięcej radości sprawiła jednak dzieciom możliwość wejścia do samochodu strażackiego oraz wodna zabawa z prądownicą strażacką.

Być może spotkania te będą zachętą do tego, by w przyszłości zasilić szeregi OSP i działać zgodnie ze strażacką maksymą – “Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek”.

 

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close