Wycieczka do Centrum Edukacyjnego przy Komendzie Miejskiej PSP w Opolu i odwiedziny JRG 1

Wycieczka do Centrum Edukacyjnego przy Komendzie Miejskiej PSP 1 w Opolu

W ramach regularnych zajęć w Akademii Młodego Strażaka OSP Stare Siołkowice, mieliśmy wyjątkową okazję odwiedzić Centrum Edukacyjne przy Komendzie Miejskiej PSP w Opolu oraz JRG 1 

Podczas wizyty mogliśmy nie tylko zwiedzić jednostkę, ale również zapoznać się z codzienną pracą i obowiązkami zawodowego strażaka. To niesamowite doświadczenie pozwoliło nam lepiej zrozumieć, jak ważna i wymagająca jest praca strażaków, oraz jak wiele wysiłku wkładają w zapewnienie bezpieczeństwa nas wszystkich.

Dziękujemy firmie MILEKTRANS za komfortowy i bezpieczny transport naszych młodych strażaków.

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close