Wyprawili dzieciakom piękne święta! Paczki trafiły do Domów Dziecka! [ZDJĘCIA]

Wyprawili dzieciakom piękne święta!

Członkowie OSP Stare Siołkowice jak co roku zorganizowali świąteczną akcję “Świąteczna Paczka dla Dzieci z Domu Dziecka”.

Przez kilka tygodni prowadziliśmy zbiórkę prezentów, które trafiły do Domów Dziecka w Turawie i Skorogoszczy oraz do Hospicjum w Starych Siołkowicach.

– “Zbieraliśmy środki czystości i higieny osobistej, artykuły szkolne, słodycze i zabawki. Do akcji włączyli się mieszkańcy Starych Siołkowic, mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz nasze zaprzyjaźnione jednostki z Dobrzenia Małego i Chróścic, a także Przedszkole z Chróścic. Udało się zebrać bardzo dużą ilość środków higieny osobistej, które przekazaliśmy do naszego Hospicjum w Starych Siołkowicach” – mówi Marcin Cyrys z OSP Stare Siołkowice.

To dzięki Wam i Waszej ofiarności udało się nazbierać tak dużą ilość prezentów dla dzieci i podopiecznych Hospicjum. DZIĘKUJEMY!

 

Dodaj komentarz

Wybrane dla Ciebie

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close